M605T-030.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M605T-030.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 30MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: M605T-030.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M605T-030.0M
Tau Wae M605T-030.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 30MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1624 pcs Pepa Raraunga M605T-030.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa Q10911505 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±280ppb Rautanga 30MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 30MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M6093
M6093
Kaihanga: Swanstrom Tools
Whakaahuatanga: CUTTER SIZE 6 OVAL
I roto i te taonga: 993 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONFIG SW BODY PUSHBUT NON-ILLUM
I roto i te taonga: 4284 pcs
Tikiake: M60802.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 4165 pcs
Tikiake: M60582.pdf
M6060C-E3/45
M6060C-E3/45
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Tikiake: M6060C-E3/45.pdf
M609
M609
Kaihanga: Swanstrom Tools
Whakaahuatanga: CUTTER SIZE 6 OVAL SEMI-FLUSH
Tikiake: M609.pdf
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Tikiake: M6045C-E3/45.pdf
M6060P-E3/45
M6060P-E3/45
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO3P
Tikiake: M6060P-E3/45.pdf
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO3P
Tikiake: M6045P-E3/45.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel