M602-049.152M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
M602-049.152M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M602-049.152M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 49.152MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: M602-049.152M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M602-049.152M
Tau Wae M602-049.152M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 49.152MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5063 pcs Pepa Raraunga M602-049.152M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa M602
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW892DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±280ppb Rautanga 49.152MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 49.152MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) -