M200F-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
M200F-020.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M200F-020.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: M200F-020.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M200F-020.0M
Tau Wae M200F-020.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5558 pcs Pepa Raraunga M200F-020.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa M200
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW888TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±200ppb Rautanga 20MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3.3mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M200X042UPT
M200X042UPT
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: MARKER PLATE FLAME RETARDANT
I roto i te taonga: 345 pcs
Tikiake: M200X042UPT.pdf
RFQ
M2006-02-693.4830
M2006-02-693.4830
Kaihanga: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga: IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
I roto i te taonga: 4528 pcs
Tikiake: M2006-02-693.4830.pdf
RFQ
M200X042FQT-B
M200X042FQT-B
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: MARKER PLATE NUCLEAR
I roto i te taonga: 48 pcs
Tikiake: M200X042FQT-B.pdf
M200F-024.576M
M200F-024.576M
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC TCXO 24.576MHZ LVCMOS SMD
I roto i te taonga: 4892 pcs
Tikiake: M200F-024.576M.pdf
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC TCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD