LM113-425.0M-T
Connor-WinfieldConnor-Winfield
LM113-425.0M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM113-425.0M-T
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 425.000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: LM113-425.0M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM113-425.0M-T
Tau Wae LM113-425.0M-T Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 425.000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8323 pcs Pepa Raraunga LM113-425.0M-T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa LM113
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.077" (1.95mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 425MHz Whakaahuatanga Taipitopito 425MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 75mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LM113-425.0M
LM113-425.0M
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC XO 425.000MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 5521 pcs
Tikiake: LM113-425.0M.pdf
RFQ
LM113H/NOPB
LM113H/NOPB
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC VREF SHUNT 1.22V TO46-2
I roto i te taonga: 5772 pcs
Tikiake:
RFQ
LM117H
LM117H
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO39-3