JH53-50MHZ
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: JH53-50MHZ
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 50.000MHZ HCMOS
Ngā Rauemi: JH53-50MHZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JH53-50MHZ
Tau Wae JH53-50MHZ Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 50.000MHZ HCMOS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5521 pcs Pepa Raraunga JH53-50MHZ.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Raupapa H53
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, Gull Wing Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa Q7107442 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±100ppm Rautanga 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V 4-SMD, Gull Wing Tae - Whakaaetanga (Max) -