HSM613-049.152M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
HSM613-049.152M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSM613-049.152M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 49.152MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: HSM613-049.152M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSM613-049.152M
Tau Wae HSM613-049.152M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 49.152MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32890 pcs Pepa Raraunga HSM613-049.152M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Raupapa HSM6
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa CW862DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 49.152MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 49.152MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA