FTS250-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
FTS250-010.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FTS250-010.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua IC GPS BASED TIMING MOD (TCXO)
Ngā Rauemi: 1.FTS250-010.0M.pdf2.FTS250-010.0M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FTS250-010.0M
Tau Wae FTS250-010.0M Kaihanga Connor-Winfield
He Rahinga Kei te wātea 4221 pcs Pepa Raraunga 1.FTS250-010.0M.pdf2.FTS250-010.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa - Ratonga - Whakauru: Whakaputa 2:3
Packaging Bulk Paa / Case 28-DIP Module
PLL Yes Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW686
FTS250010.0M
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tumuaki Matua GPS
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru LVCMOS
Tautanga - Max 10MHz Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/No