D75J-040.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D75J-040.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D75J-040.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: D75J-040.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D75J-040.0M
Tau Wae D75J-040.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9127 pcs Pepa Raraunga D75J-040.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa D75J
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW679DKR Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±1ppm Rautanga 40MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D75F-025.0M-T
D75F-025.0M-T
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC TCXO 25.000MHZ LVCMOS SMD
I roto i te taonga: 9329 pcs
Tikiake: D75F-025.0M-T.pdf
RFQ
D75K100
D75K100
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RESISTOR POWER ADJ 100 OHM 75W