D53G-026.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D53G-026.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D53G-026.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 26.000MHZ SINE WAVE SMD
Ngā Rauemi: D53G-026.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D53G-026.0M
Tau Wae D53G-026.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 26.000MHZ SINE WAVE SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7982 pcs Pepa Raraunga D53G-026.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa D53G
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa CW659DKR Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±500ppb Rautanga 26MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 8-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA