D32G-019.2M-T
Connor-WinfieldConnor-Winfield
D32G-019.2M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D32G-019.2M-T
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 19.2MHZ CLPD SNWV SMD
Ngā Rauemi: D32G-019.2M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D32G-019.2M-T
Tau Wae D32G-019.2M-T Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 19.2MHZ CLPD SNWV SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8117 pcs Pepa Raraunga D32G-019.2M-T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa D32G
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa D32G-19.2 MHZ-T
D32G-19.2 MHZ-T-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±500ppb Rautanga 19.2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D3245
D3245
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
I roto i te taonga: 4876 pcs
Tikiake: D3245.pdf
RFQ
D32G-016.368M-T
D32G-016.368M-T
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC TCXO 16.368MHZ SINE WAVE SMD
I roto i te taonga: 8795 pcs
Tikiake: D32G-016.368M-T.pdf
RFQ
Tikiake: D3244.pdf
D327-51/2C
D327-51/2C
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: PLIERS STANDARD LONG NOSE 5.63"
Tikiake: D327-51/2C.pdf