CWX815-80.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX815-80.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWX815-80.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 80.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: CWX815-80.0M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWX815-80.0M
Tau Wae CWX815-80.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 80.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57671 pcs Pepa Raraunga CWX815-80.0M.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa CWX815
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa CW584TR
CWX815 80.0M
CWX81580.0M
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 80MHz Whakaahuatanga Taipitopito 80MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 45mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -