CWX815-33.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX815-33.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWX815-33.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 33.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: CWX815-33.0M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWX815-33.0M
Tau Wae CWX815-33.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 33.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67077 pcs Pepa Raraunga CWX815-33.0M.pdf
Momo XO (Standard) Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ahua Tae 5V Raupapa CWX815
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ratonga -
Ko te poari 4-SMD, No Lead Whakaputa Enable/Disable
Ētahi Ingoa CW573TR
CWX815 33.0M
CWX81533.0M
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Waehanga Kaihanga CWX815-33.0M Teitei - Tae (Max) 0.051" (1.30mm)
Te Manawanui Toa ±25ppm Tautanga - Whakaputa 1 -
Rautanga 33MHz Whakaahua nui 33MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 5V 45mA Enable/Disable
Whakaahuatanga OSC XO 33.000MHZ HCMOS SMD Tae - Whakaaetanga (Max) HCMOS
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 45mA