CSB21-012.688575M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CSB21-012.688575M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CSB21-012.688575M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 12.688575MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: CSB21-012.688575M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CSB21-012.688575M
Tau Wae CSB21-012.688575M Kaihanga Connor-Winfield
He Rahinga Kei te wātea 4438 pcs Pepa Raraunga CSB21-012.688575M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa CSB
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW790-2 Tae Mahi -20°C ~ 55°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±200ppb Rautanga 12.688575MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 12.688575MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2.1mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CSB400
CSB400
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 24"L X 17"W
I roto i te taonga: 521 pcs
Tikiake: CSB400.pdf
RFQ
CSB403
CSB403
I roto i te taonga: 471 pcs
Tikiake: CSB403.pdf
RFQ
CSB200
CSB200
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 18"L X 12"W
I roto i te taonga: 1186 pcs
Tikiake: CSB200.pdf
CSB104
CSB104
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 15"L X 10"W
I roto i te taonga: 1129 pcs
Tikiake: CSB104.pdf
CSB203
CSB203
I roto i te taonga: 916 pcs
Tikiake: CSB203.pdf
CSB30W-0800-34-W
CSB30W-0800-34-W
Kaihanga: ERP Power
Whakaahuatanga: LED DRIVER
Tikiake:
CSB204
CSB204
I roto i te taonga: 793 pcs
Tikiake: CSB204.pdf
CSB103
CSB103
Tikiake: CSB103.pdf
Kaihanga: ERP Power
Whakaahuatanga: LED DRIVER
Tikiake:
CSB100
CSB100
Tikiake: CSB100.pdf
CSB21-012.688656M
CSB21-012.688656M
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC TCXO 12.688656MHZ LVCMOS SMD
Tikiake: CSB21-012.688656M.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel