BSOF3S3E-010.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
BSOF3S3E-010.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BSOF3S3E-010.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC OCXO 10.000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: BSOF3S3E-010.0M.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Waehere Stock 690 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 690 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BSOF3S3E-010.0M
Tau Wae BSOF3S3E-010.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC OCXO 10.000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 690 pcs Pepa Raraunga BSOF3S3E-010.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo OCXO
Rahi / Rahi 1.200" L x 1.000" W (30.48mm x 25.40mm) Raupapa BSOF3S3E
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case 16-SMD, No Lead, 13 Leads Whakaputa HCMOS
Ētahi Ingoa BSOF3S3E 10.0M
BSOF3S3E-10.0M
BSOF3S3E010.0M
BSOF3S3E10.0M
CW634
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±10ppb
Rautanga 10MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10MHz OCXO HCMOS Oscillator 3.3V 16-SMD, No Lead, 13 Leads