8F8SPA28S58K40X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8F8SPA28S58K40X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 8POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: 8F8SPA28S58K40X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8F8SPA28S58K40X
Tau Wae 8F8SPA28S58K40X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 8POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5358 pcs Pepa Raraunga 8F8SPA28S58K40X.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) - 8W8
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 8 (Power)
Momo Tae Board Edge, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Feature Feature Housing/Shell (4-40)
Whakatauranga onamata 40A Momo Hoapā Power
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Black Te Whakauru Backset 0.467" (11.85mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DBMF9W4PN
DBMF9W4PN
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN DSUB PLUG 9POS STR SLDR CUP