6STF50PAU05R40X
Hua Hua
Tau Wae: 6STF50PAU05R40X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6STF50PAU05R40X
Tau Wae 6STF50PAU05R40X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1108 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 100V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature Housing/Shell (4-40)
Ngā āhuatanga Board Lock, Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Tae Black Te Whakauru Backset 0.276" (7.00mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
6STR-02-008
6STR-02-008
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375"
I roto i te taonga: 4483 pcs
Tikiake: 6STR-02-008.pdf
RFQ
6STR-04
6STR-04
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375"