6STF37PAU03R30X
Hua Hua
Tau Wae: 6STF37PAU03R30X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6STF37PAU03R30X
Tau Wae 6STF37PAU03R30X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1513 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 100V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature Housing/Shell (M3)
Ngā āhuatanga Board Lock, Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Tae Black Te Whakauru Backset 0.276" (7.00mm)