6STF25PAZ05S10X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6STF25PAZ05S10X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua D-SUB FILTER 25POS IP67
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6STF25PAZ05S10X
Tau Wae 6STF25PAZ05S10X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga D-SUB FILTER 25POS IP67 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1752 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Tuhinga -
Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakamutunga Solder
Aronga Whakatika Signal Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Tin Plated
Raupapa - RoHS Tūnga -
Pitch - Hononga 100V Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga 6STF25PAZ05S10X Te roa - te Whakauru Whakaraunga i raro iho 0.465" (11.80mm)
Ngā āhuatanga Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets Whakaahua nui 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Whakaahuatanga D-SUB FILTER 25POS IP67 Te Whakatauranga o Naianei (Ma te Whakaaetanga) Housing/Shell (M3)
Whakatauranga onamata 7.5A Puka Puka Whakapā 3 (DB, B)