6STF25PAU01R10X
Hua Hua
Tau Wae: 6STF25PAU01R10X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 6STF25PAU01R10X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6STF25PAU01R10X
Tau Wae 6STF25PAU01R10X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2086 pcs Pepa Raraunga 6STF25PAU01R10X.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 100V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature Housing/Shell (M3)
Ngā āhuatanga Filter, Grounding Indents, Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae Black Te Whakauru Backset 0.276" (7.00mm)