6STF25PAR03E10X
Hua Hua
Tau Wae: 6STF25PAR03E10X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6STF25PAR03E10X
Tau Wae 6STF25PAR03E10X Kaihanga Conec
He Rahinga Kei te wātea 2147 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 100V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature Board Side (M3)
Ngā āhuatanga Board Lock, Filter, Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal