6STF15PAR03E10X
Hua Hua
Tau Wae: 6STF15PAR03E10X
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6STF15PAR03E10X
Tau Wae 6STF15PAR03E10X Kaihanga Conec
He Rahinga Kei te wātea 2717 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 100V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Brass, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature Board Side (M3)
Ngā āhuatanga Board Lock, Filter, Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal