4STD25SJR99B30X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4STD25SJR99B30X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4STD25SJR99B30X
Tau Wae 4STD25SJR99B30X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4273 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Copper Alloy, Tin Plated Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector