4STD25PCM99A10X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4STD25PCM99A10X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 25P STR SLDR CUP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4STD25PCM99A10X
Tau Wae 4STD25PCM99A10X Kaihanga Conec
He Rahinga Kei te wātea 5891 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 20 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Copper Alloy, Tin Plated Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 25
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector