4HDD15PAR99E20X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4HDD15PAR99E20X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE PINS 15POS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4HDD15PAR99E20X
Tau Wae 4HDD15PAR99E20X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE PINS 15POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5131 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga - Rahi Rahi, Tahora Hononga -
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -
Tau o nga Rarangi - Tau o nga Tauranga -
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare - Feature Feature -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Position Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā -
Whakaaetanga Mea - Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga -
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga -
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4HDD15SAM99A10X
4HDD15SAM99A10X
Kaihanga: Conec
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR
I roto i te taonga: 7349 pcs
Tikiake: 4HDD15SAM99A10X.pdf
RFQ
4HDD15PAT99B30X
4HDD15PAT99B30X
Kaihanga: Conec
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE PINS 15POS
I roto i te taonga: 4465 pcs
Tikiake:
RFQ
4HD36
4HD36
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 4A 1200 VAC 750 VDC (10)