4007W2SAM61A10X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4007W2SAM61A10X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN DSUB RCPT 7POS STR SLDR CUP
Ngā Rauemi: 4007W2SAM61A10X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4007W2SAM61A10X
Tau Wae 4007W2SAM61A10X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 7POS STR SLDR CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5188 pcs Pepa Raraunga 4007W2SAM61A10X.pdf
Waea Wire 16-20 AWG Te Whakatau Ngaohiko 250V
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) - 7W2
Rauemi Tae, Whakaoti Copper Alloy, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 7 (5 + 2 Power)
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakatauranga onamata 7.5A, 10A Momo Hoapā Signal and Power
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Green Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
40076N
40076N
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: FILE,PILLAR,NARROW,CUT 0,6"/152M