303W3CSXX50F20X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 303W3CSXX50F20X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 3POS VERT SOLDER
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 303W3CSXX50F20X
Tau Wae 303W3CSXX50F20X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 3POS VERT SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4350 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) - 3W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa -
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 3 (Power)
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare - Feature Feature Board Side (4-40)
Whakatauranga onamata 20A Momo Hoapā Power