302W2CSXX41A10X
ConecConec
302W2CSXX41A10X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 302W2CSXX41A10X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN DSUB RCPT 2POS STR SLDR CUP
Ngā Rauemi: 302W2CSXX41A10X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 302W2CSXX41A10X
Tau Wae 302W2CSXX41A10X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 2POS STR SLDR CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18927 pcs Pepa Raraunga 302W2CSXX41A10X.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 250V
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) - 2V2, 2W2C
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 302W2CSXX41A10X-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 2 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakatauranga onamata 10A Momo Hoapā Power