3017W2PAR72F40X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3017W2PAR72F40X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 17POS VERT SLDR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3017W2PAR72F40X
Tau Wae 3017W2PAR72F40X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 17POS VERT SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9753 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko 250V
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 17W2
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 17 (15 + 2 Power)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP20
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Feature Feature Board Side (4-40)
Whakatauranga onamata 40A Momo Hoapā Signal and Power