3013W3SAM99A20X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3013W3SAM99A20X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 13P STR SLDR CUP
Ngā Rauemi: 3013W3SAM99A20X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3013W3SAM99A20X
Tau Wae 3013W3SAM99A20X Kaihanga Conec
He Rahinga Kei te wātea 14237 pcs Pepa Raraunga 3013W3SAM99A20X.pdf
Waea Wire 20 AWG Te Whakatau Ngaohiko 250V
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 13 (10 + 3 Coax or Power)
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP20
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Feature Feature Cable Side (M3)
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)