3007W2PAM99A20X
ConecConec
Conec
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3007W2PAM99A20X
Kaihanga / Waitohu: Conec
Whakaahuatanga hua CONN DSUB PLUG 7POS STR SLDR CUP
Ngā Rauemi: 3007W2PAM99A20X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3007W2PAM99A20X
Tau Wae 3007W2PAM99A20X Kaihanga Conec
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 7POS STR SLDR CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22253 pcs Pepa Raraunga 3007W2PAM99A20X.pdf
Waea Wire 20 AWG Te Whakatau Ngaohiko 250V
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) - 7W2
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa -
Packaging - Tae Mahi -
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 7 (5 + 2 Coax or Power)
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Feature Feature Cable Side (M3)
Whakatauranga onamata 7.5A Momo Hoapā Signal and Coax or Power (Not Included)
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub, Combo
Tae Green Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3007W2PAR71AA0X
3007W2PAR71AA0X
Kaihanga: Conec
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 7POS
I roto i te taonga: 11460 pcs
Tikiake:
RFQ
30077
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: BAG STATIC SHLD MTL IN 7"X7"
I roto i te taonga: 118907 pcs
Tikiake: 30077.pdf
RFQ
3007W2PAM99A30X
3007W2PAM99A30X
Kaihanga: Conec
Whakaahuatanga: CONN DSUB PLUG 7POS STR SLDR CUP
Tikiake: 3007W2PAM99A30X.pdf
3007W2PAM99A10X
3007W2PAM99A10X