RI-70GP0710
Comus InternationalComus International
RI-70GP0710 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RI-70GP0710
Kaihanga / Waitohu: Comus International
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V
Ngā Rauemi: RI-70GP0710.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RI-70GP0710
Tau Wae RI-70GP0710 Kaihanga Comus International
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 500MA 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149027 pcs Pepa Raraunga RI-70GP0710.pdf
Ngaohihi - Whakawhiti DC 170V Putanga - Whakawhiti AC 120V
Momo Glass Body Kāhua Whakamutunga Axial
Rahi - Ara 0.071" Dia x 0.276" L (1.80mm x 7.00mm) Raupapa RI-70
Wā Whakaora 0.03ms Waahi Whakatau -
Mana - Ka tohua 10W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1835-1025 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Whakamahia te wa 0.15ms Whakaritea Range 7 ~ 10AT
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa - Whānui 1.811" (46.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari -
Whakaahuatanga Taipitopito Glass Body Reed Switch SPST-NO 7 ~ 10AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 120V Through Hole Anei - Whakawhiti 500mA (AC/DC)
I teie nei - Whakahaerehia 400mA (AC/DC) Takahanga SPST-NO
Te kaha 0.35pF