RI-23GP2530
Comus InternationalComus International
RI-23GP2530 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RI-23GP2530
Kaihanga / Waitohu: Comus International
Whakaahuatanga hua SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V
Ngā Rauemi: RI-23GP2530.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RI-23GP2530
Tau Wae RI-23GP2530 Kaihanga Comus International
Whakaahuatanga SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 165948 pcs Pepa Raraunga RI-23GP2530.pdf
Ngaohihi - Whakawhiti DC 200V Putanga - Whakawhiti AC 140V
Momo Glass Body Kāhua Whakamutunga Axial
Rahi - Ara 0.100" Dia x 0.570" L (2.54mm x 14.50mm) Raupapa RI-23
Wā Whakaora 0.03ms Waahi Whakatau -
Mana - Ka tohua 10W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1835-1013 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Whakamahia te wa 0.25ms Whakaritea Range 25 ~ 30AT
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa - Whānui 1.811" (46.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari -
Whakaahuatanga Taipitopito Glass Body Reed Switch SPST-NO 25 ~ 30AT Operate Range 10W 500mA (AC/DC) 140V Through Hole Anei - Whakawhiti 500mA (AC/DC)
I teie nei - Whakahaerehia 2.5A (DC) Takahanga SPST-NO
Te kaha 0.25pF