BFS-1A-12E
Comus InternationalComus International
BFS-1A-12E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BFS-1A-12E
Kaihanga / Waitohu: Comus International
Whakaahuatanga hua RELAY REED SPST .5A 12V
Ngā Rauemi: BFS-1A-12E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BFS-1A-12E
Tau Wae BFS-1A-12E Kaihanga Comus International
Whakaahuatanga RELAY REED SPST .5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21018 pcs Pepa Raraunga BFS-1A-12E.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 200VDC - Max
Raupapa BFS Wā Whakaora 0.1ms
Packaging Tube Ētahi Ingoa 1835-1126
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Whakamahia te wa 0.5ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Electrostatic Shield Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 500mA
Whakaaetanga Mea Ruthenium (Ru) Puka Puka Whakapā SPST-NO (1 Form A)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Non Latching
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.5 kOhms Kohikohi Miihini 96 mW
Kohikohi Kei te Aukati 8.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BFS-1A-12C
BFS-1A-12C
Kaihanga: Comus International
Whakaahuatanga: RELAY REED SPST .5A 12V
I roto i te taonga: 17866 pcs
Tikiake: BFS-1A-12C.pdf
RFQ
BFS 483 E6327
BFS 483 E6327
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: TRANSISTOR RF NPN 12V SOT-363
I roto i te taonga: 4705 pcs
Tikiake: BFS 483 E6327.pdf
RFQ
BFS-1A-12
BFS-1A-12
Kaihanga: Comus International