UF3008-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF3008-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 1KV 3A DO201AA
Ngā Rauemi: UF3008-HF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF3008-HF
Tau Wae UF3008-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 1KV 3A DO201AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 454952 pcs Pepa Raraunga UF3008-HF.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.7V @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 1000V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-27 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 75ns
Packaging Bulk Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 1000V 3A Through Hole DO-27 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 1000V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A Capacitance @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz