TV15C850J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C850J-HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TV15C850J-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TV15C850J-HF
Tau Wae TV15C850J-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 85V 137V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 216600 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMC)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.95A Capacitance @ Frequency -