TV15C7V5J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV15C7V5J-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TV15C7V5J-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB
Ngā Rauemi: TV15C7V5J-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TV15C7V5J-G
Tau Wae TV15C7V5J-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 197467 pcs Pepa Raraunga TV15C7V5J-G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 7.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.33V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMC)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 116.28A Capacitance @ Frequency -