TV06B8V5J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B8V5J-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TV06B8V5J-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 8.5V 14.4V SMB
Ngā Rauemi: TV06B8V5J-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TV06B8V5J-G
Tau Wae TV06B8V5J-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 8.5V 14.4V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 383705 pcs Pepa Raraunga TV06B8V5J-G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 8.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 14.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 9.44V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB (DO-214AA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.67A Capacitance @ Frequency -