TV06B7V5J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B7V5J-HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TV06B7V5J-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
Ngā Rauemi: TV06B7V5J-HF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TV06B7V5J-HF
Tau Wae TV06B7V5J-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 461124 pcs Pepa Raraunga TV06B7V5J-HF.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 7.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.33V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB (DO-214AA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.51A Capacitance @ Frequency -