TV06B750J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B750J-HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TV06B750J-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 75V 121V SMB
Ngā Rauemi: TV06B750J-HF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TV06B750J-HF
Tau Wae TV06B750J-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 75V 121V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 443634 pcs Pepa Raraunga TV06B750J-HF.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 75V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 121V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 83.3V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB (DO-214AA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.96A Capacitance @ Frequency -