TV06B6V5J-G
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B6V5J-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TV06B6V5J-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5V 11.2V SMB
Ngā Rauemi: TV06B6V5J-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TV06B6V5J-G
Tau Wae TV06B6V5J-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5V 11.2V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 374525 pcs Pepa Raraunga TV06B6V5J-G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB (DO-214AA)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.57A Capacitance @ Frequency -