TV06B400JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV06B400JB-HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TV06B400JB-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Ngā Rauemi: TV06B400JB-HF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TV06B400JB-HF
Tau Wae TV06B400JB-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 40V 64.5V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 350296 pcs Pepa Raraunga TV06B400JB-HF.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 40V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 64.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 44.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB (DO-214AA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A