TV04A6V5JB-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV04A6V5JB-HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TV04A6V5JB-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5V 11.2V SMA
Ngā Rauemi: TV04A6V5JB-HF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TV04A6V5JB-HF
Tau Wae TV04A6V5JB-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5V 11.2V SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 665088 pcs Pepa Raraunga TV04A6V5JB-HF.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMA (DO-214AC) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AC, SMA
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.71A