TV04A260J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV04A260J-HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TV04A260J-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 26V 42.1V SMA
Ngā Rauemi: TV04A260J-HF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TV04A260J-HF
Tau Wae TV04A260J-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 26V 42.1V SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 718389 pcs Pepa Raraunga TV04A260J-HF.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 26V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 42.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.9V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMA (DO-214AC)
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AC, SMA Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.5A Capacitance @ Frequency -