P4KE400C-G
Comchip TechnologyComchip Technology
P4KE400C-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P4KE400C-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 324V 574V DO41
Ngā Rauemi: P4KE400C-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P4KE400C-G
Tau Wae P4KE400C-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 324V 574V DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 369026 pcs Pepa Raraunga P4KE400C-G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 324V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 574V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 360V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-41 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 400W
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 700mA