KBU1001-G
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KBU1001-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua RECTIFIER BRIDGE 10A 100V KBU
Ngā Rauemi: KBU1001-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KBU1001-G
Tau Wae KBU1001-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga RECTIFIER BRIDGE 10A 100V KBU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68294 pcs Pepa Raraunga KBU1001-G.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 100V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 5A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato KBU
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case 4-SIP, KBU Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Single Phase Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 100V Through Hole KBU
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 10A