GBU25005-G
Comchip TechnologyComchip Technology
GBU25005-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GBU25005-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua RECT BRIDGE GPP 50V 25A GBU
Ngā Rauemi: GBU25005-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GBU25005-G
Tau Wae GBU25005-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga RECT BRIDGE GPP 50V 25A GBU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54109 pcs Pepa Raraunga GBU25005-G.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 50V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 12.5A
Hangarau Standard Pūrere Pūrere Whakarato GBU
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 4-SIP, GBU Ētahi Ingoa 641-1372-5
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Single Phase
Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Standard 50V Through Hole GBU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 50V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 25A