CZRQR52C9V1-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRQR52C9V1-HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CZRQR52C9V1-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 9.1V 125MW 0402
Ngā Rauemi: CZRQR52C9V1-HF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CZRQR52C9V1-HF
Tau Wae CZRQR52C9V1-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga DIODE ZENER 9.1V 125MW 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1698719 pcs Pepa Raraunga CZRQR52C9V1-HF.pdf
Putanga - Whakamotu 10 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown 0402
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 125mW Ko te poari 0402 (1006 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga CZRQR52C9V1-HF
Tae (Max) (Zzt) 9.1V Whakaahua nui Zener Diode 125mW ±5% Surface Mount 0402
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Te Whirihoranga Diode 100nA @ 7V
Whakaahuatanga DIODE ZENER 9.1V 125MW 0402 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 900mV @ 10mA