CZRNC55C9V1-G
Comchip TechnologyComchip Technology
CZRNC55C9V1-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CZRNC55C9V1-G
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 9.1V 500MW 1206
Ngā Rauemi: CZRNC55C9V1-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CZRNC55C9V1-G
Tau Wae CZRNC55C9V1-G Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga DIODE ZENER 9.1V 500MW 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4739 pcs Pepa Raraunga CZRNC55C9V1-G.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 9.1V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.5V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato 1206
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, No Lead
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 10 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 9.1V 500mW ±5% Surface Mount 1206
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 6.8V