CZRER52C5V1-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CZRER52C5V1-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.1V 150MW 0503
Ngā Rauemi: CZRER52C5V1-HF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CZRER52C5V1-HF
Tau Wae CZRER52C5V1-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.1V 150MW 0503 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 760875 pcs Pepa Raraunga CZRER52C5V1-HF.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.1V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato 0503 (1308 Metric)
Raupapa - Mana - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0503 (1308 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.1V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 800mV