CPDVR083V3UA-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDVR083V3UA-HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CPDVR083V3UA-HF
Kaihanga / Waitohu: Comchip Technology
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 8V SOT383F
Ngā Rauemi: CPDVR083V3UA-HF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CPDVR083V3UA-HF
Tau Wae CPDVR083V3UA-HF Kaihanga Comchip Technology
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 8V SOT383F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 419656 pcs Pepa Raraunga CPDVR083V3UA-HF.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) - Ngā Hononga Korekore 4
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOT-383F
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 40W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-383F Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 25pF @ 1MHz
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CPDVR083V3UA
CPDVR083V3UA
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: TVS DIODE 3.3V 8V SOT383F